Gry do nauki języka angielskiego

Królik Bystrzak- Jest to gra dla najmłodszych , dzięki której w łatwy i przyjemny sposób dzieci poznają podstawy języka angielskiego. Razem z Bystrzakiem i jego przyjaciółmi dziecko zwiedza rozmaite zakątki miasteczka, w którym powstaje tęcza. Dzieci poznają podstawowe słownictwo języka angielskiego.  W czasie gry tworzony jest raport osiągnięć dziecka, dzięki czemu rodzice mają możliwość sprawdzenia, jak  dziecko radziło sobie z kolejnymi zadaniami.

Angielski dla dzieci – 7 Diamentów
Dzieci uczą się angielskiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby – przedmioty.Dziecko  nauczy się kilkuset słówek – poznaje nowe słówka, ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez rodowitych Anglików.
Dodatkowo, w programie znajduje się angielsko-polski słownik, zawierający aż 1000 udźwiękowionych słówek
Udźwiękowiony słownik, dzięki opcji nagrywania, pozwala ćwiczyć prawidłowy akcent i wymowę. Gra zawiera również zestaw łatwych, opracowanych specjalnie dla dzieci piosenek po angielsku.

Zabawy z Językiem Angielskim – Lis i Niedźwiedz. W programie znajduje się pięć wesołych zabaw, które wspomagają tok edukacji przedszkolnej, stymulują rozwój umysłowy oraz twórcze myślenie. Dziecko poprzez zabawy poznaje otaczający go świat w języku angielskim i z większym zapałem przystępuje do dalszej nauki tego języka.
W grze znajdziesz:
zabawy ćwiczące spostrzegawczość i refleks
gry o zróżnicowanym poziomie trudności